Hakkımızda

Biz Kimiz ? Koç Gıda
Biz Kim Miyiz ?

Şeffaf Yönetim -

1980 yılında kurulan KOÇ GIDA PAZARI yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle sektörün köklü firmalarından biri olmayı başarmıştır. Piyasadaki arz talebini iyi şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması nedeniyle kendini sürekli yenileyen, en sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum faydalar üreten bir kuruluştur. Müşterilerinden aldığı güçle yarınlara umutla bakan KOÇ GIDA her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemektedir.


Nasıl İlerliyoruz ?

Düzenli ve Periyodik Bakım

Deneyimli kadrosu ve güvenilir markalarıyla EDT (ev dışı tüketim) ve HORECA (Otel, restoran, cafe) kamu ve özel sektör kuruluşlarına ambalaj malzemeleri, sarf malzemeleri, gıda maddeleri, çay, kahve ve tüm içecek ürünleri, kırtasiye, temizlik ve kağıt ürünlerinden oluşan ürünlerimizi zamanında ve kesintisiz bir biçimde müşterilerimize sunmaktayız.

Ticari Düşünceler

Fikirler

Ticari faaliyetinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışa sahip bakış açımızla, tedarikçileri ile hızlı çözümler üreterek beklentilere yerinde ve doğru çözümler sunmaktayız. Sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek; sahip olduğumuz misyon ve vizyona uygun şekilde uygulamalarımıza yansıtmaktayız. İstanbul genelini kapsayacak şekilde çalışmalarımızı sürdürmekte, tedarikçi firmalarımıza soğuk satış sistemi, sıcak satış sistemi, yaygın dağıtım, lojistik hizmetlerini sunmaktayız.