Loading...

Neden Bizi Seçmelisiniz

40 Yıllık Bir Süreç  Koç Gıda
Üstün Hizmet Kalitesi

Hızlı Çözümler

Firmamız sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteriyor ve müşteri ihtiyaçlarını iyi anlıyoruz. Bu tecrübe ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunabiliyoruz.Bunları bir kaç madde ile ifade etmemiz gerekirse :

Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Her müşteri ihtiyacını karşılamaya çalışıyoruz ve müşteri memnuniyetini sürekli olarak ölçüyoruz.

Fiyat: Ürün ve hizmetlerimizi rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz. Müşterilerimize en iyi fiyat-performans oranını sunuyoruz.

Profesyonel ekip: Ekibimiz profesyonel ve uzman kişilerden oluşur. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak eğitim alıyorlar.


Ürün Çeşitliliği Ve Rekabet

Kalite Farkını Hissedin.

Sadece bunlar ile şirketimizin özellikleri ve hizmet kalitesi bitmemekte olup , bir çok ürün çeşiti ilede hizmetimizi ortaya koymaktayız.

Kalite: Ürün ve hizmetlerimizde yüksek kaliteye önem veriyoruz. Müşterilerimize en iyi ürünleri sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

Sürdürülebilirlik: Firmamız sürdürülebilirliğe önem verir. Aynı standartlarda yol almaktansa her anımızı ve fırsatımızı bir basamak ile daha ileriye taşımayı hedefleyen bir şirket vizyonuna sahip olmaktayı..

En Önemlisi : 40 Yıllık hizmet sektörümüzde kendimize belirtlediğimiz Misyon ve Vizyonumuz en önemli unsurumuzdur.

Image

Misyon & Vizyonumuz

Misyonumuz : Toplam Kalite Yönetimi felsefesini benimseyerek, yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin ürün, kalite, hizmet ve maliyet konularında birinci çözüm ortağı olurken müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst sırada tutmaktır.

Vizyonumuz : Hızlı tüketim ve ambalaj ürünlerinde müşterilerimizin tüm ürün ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılamak, sektör talep ve beklentileri doğrultusundaki gelişmelerden müşterilerimizi haberdar etmek, müşterilerimizin hizmet beklentilerini zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır.